Kattava verkostomme takaa laadukkaan paikallisen palvelun sekä kaluston toimittamisen projektitarpeidenne mukaisesti ympäri maan.
Toimitamme palveluitamme myös Pohjoismaihin sekä Baltiaan.
Ota yhteys myyntiimme!

Hämeenlinna
Ei käyntiosoitetta
  • Aarno Riekki, Tel: +358 40 582 1936, aarno.riekki[a]helaakoski.com
  • Harri Heinonen, Tel: +358 400 454 083, harri.heinonen[a]helaakoski.com
Imatra
Vihnekatu 16
55800 Imatra
  • Jarmo Väyrynen, Tel: +358 400 179 123, jarmo.vayrynen[a]helaakoski.com
Kalajoki
Rahvontie 1
85100 Kalajoki
  • Jari Soukka, Tel: +358 400 819 663, jari.soukka[a]helaakoski.com
  • Tel: +358 440 382 467
Kokkola
Turkistarhaajantie 4
67800 Kokkola
  • Jari Soukka, Tel: +358 400 819 663, jari.soukka[a]helaakoski.com
Kouvola
Kiltatie 15
45740 Kuusankoski
  • Veli-Matti Tynys, Tel: +358 400 580 911, veli-m.tynys[a]helaakoski.com
Lappeenranta
Vihtolantie 17
53650 Lappeenranta
  • Jarmo Väyrynen, Tel: +358 400 179 123, jarmo.vayrynen[a]helaakoski.com
Oulu
Kytösavuntie 2
90450 Kempele
  • Harri Janatuinen, Tel: +358 40 631 8928, harri.janatuinen[a]helaakoski.com
Pietarsaari
Ei käyntiosoitetta
  • Jari Soukka, Tel: +358 400 819 663, jari.soukka[a]helaakoski.com
Porvoo / Uusimaa
Nybyntie 47
06850 Kulloo
  • Aarno Riekki, Tel: +358 40 582 1936, aarno.riekki[a]helaakoski.com
  • Tuomas Virén, Tel: +358 40 649 3027, tuomas.viren[a]helaakoski.com
  • Eero Salonen, Tel: +358 40 587 0471, eero.salonen[a]helaakoski.com
  • Harri Heinonen, Tel: +358 400 454 083, harri.heinonen[a]helaakoski.com
  • Kai Lång, Tel: +358 40 621 0517, kai.lang[a]helaakoski.com
Pyhäjoki - Hanhikivi 1 NPP
Ei käyntiosoitetta
  • Raimo Tervapuro, Tel: +358 400 421 895, raimo.tervapuro[a]helaakoski.com
Raahe
Ristikarinkatu 83
92160 Raahe
  • Raimo Tervapuro, Tel: +358 400 421 895, raimo.tervapuro[a]helaakoski.com
  • Mika Peltomaa, Tel: +358 400 338 505, mika.peltomaa[a]helaakoski.com
  • Harri Janatuinen, Tel: +358 40 631 8928, harri.janatuinen[a]helaakoski.com
Vaasa
Ei käyntiosoitetta
  • Tel: +358 40 571 3965
Äänekoski
Rahastajantie 3
44100 Äänekoski
  • Jari Soukka, Tel: +358 400 819 663
VERKKOLASKUT
Nimi: E. Helaakoski Oy   Välittäjävaihtoehdot Välittäjätunnus
Y-tunnus: 0720577-0   Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori esim. Itella, Basware, yms. välittäjätunnus on 003721291126
Verkkolaskuosoite: 003707205770   Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki esim. Nordea, Osuuspankki, yms. välittäjätunnus on DABAFIHH
Lisätietoa sähköisestä laskutuksestamme »  

Ammattitaitoiset nostopalveluratkaisut jo vuodesta 1958. Projektien toteutukset laajalla kalustolla luotettavasti ja joustavasti ympäri maan.